IAS Vape Pen Vape Puff elektronisk cigarett
1.D15A är ny under varumärket IASvape, med ett hölje av rostfritt stål och en färg som folk kommer att älska.
2. Det finns en känsla av beröring.
Beskrivning
IAS vape penna vape puff elektronisk cigarett
Välkommen till vapingvärlden! Om du letar efter en kvalitets- och prisvärd e-cigarett, leta inte längre än IASvapes D15A (även känd som E Cig 600 Puff).
D15A har ett hölje av rostfritt stål som känns smidigt och robust. Dess munstycke är tillverkat av livsmedelsklassat material, vilket ger dig sinnesfrid medan du njuter av din vapingupplevelse.
D15A kan rymma upp till 3,2 ml vätska och kan ta 600 bloss per enhet, vilket ger dig gott om tid att njuta av dess smaker.
På tal om smaker, kommer D15A i 10 olika alternativ som säkerligen kommer att tillfredsställa dina smaklökar.
En av de största fördelarna med D15A är att den har ett mycket konkurrenskraftigt pris.
Sammantaget är D15A ett utmärkt val för dem som letar efter en pålitlig och trevlig e-cigarett.
Dess detaljer är följande:
| Nikotin | 2% Nikotinsalt |
| E vätska | 3,2 ml E-vätska |
| Puff | 800 puffar per enhet |
| Växla | Luftflödeskontroll |
| Batteri | Inbyggt 550mAh batteri |
| Smak | 10 smaker kan väljas |
| Presentförpackning | 10 st i en presentförpackning |
| Kartong | 400 st i en kartong |
| G.W | 16,3 kg |
| MÄTTA | 55,5*28,5*30cm |
Frågor:
1. Vilka är de tre huvudtyperna av vapes?
Det finns mycket variation mellan de olika typerna av vapes, så det är bra att veta vad du tittar på innan du köper. I den här artikeln kommer vi att utforska tre olika typer av vaping-enheter:engångs vape-enheter, vape-pennor och vape-moddar, så att du kan välja den bästa vapen för dig.
2.Hur många träffar tar du på en vapepenna?
Beroende på storleken på din vape-patron kan du förvänta dig ca130-140 bloss i en 500 mg patroninnan den töms. För patroner med högre CBD-, THC- eller nikotininnehåll kan du ta kortare drag med ungefär 1-2 sekunder långa.
3. Vilka är de säkraste vape-pennorna att använda?
Varumärken som erbjuder den säkraste vapepennan på marknaden
Några av dessa märken inkluderarVuse, Blu och Juul. Vape-pennor gjorda med säkerhet i åtanke finns tillgängliga från märket Vuse. Du kan njuta av vaping utan riskerna med nikotin tack vare de olika alternativen som finns tillgängliga, inklusive nikotinfria pennor.
FAQ
F: Är du handelsföretag eller tillverkare?
S: Vi tillverkar elektroniska cigaretter, hoppas kunna göra affärer med dig! Tack!
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar












