Elenbar elektronisk cigarettpenna
1.D20 är en fantastisk elektronisk cigarett från märket EGQ. Läcker smak, unik smak.
2.Snygg och kompakt design, cylindrisk form, snygg dammtät.
Beskrivning
Elenbar elektronisk cigarettpenna
Vi presenterar Elenbar elektronisk cigarettpenna från EGQ - en fantastisk elektronisk cigarett som kommer att göra dig imponerad. Med en unik och läcker smak, är denna eleganta och kompakta cylindriska design utrustad med en modern dammskyddsfunktion.
Dessa pennor är aerodynamiska, och allt den behöver göra är bara att ta ett andetag på maskinen och njuta av den elektroniska cigaretten du väljer. Omkring 800 bloss, dessa pennor har en kapacitet på 3,2 ml och en batterikapacitet på 550 mAh, vilket säkerställer längre livslängd njuta och hålla dig sval.
Sammantaget är dessa enastående engångsenheter perfekta för användare som går över från cigaretter till elektroniska cigaretter! Dessutom kommer rökspetsen med ett filter, vilket ger ett extra lager av skydd.
Vi hoppas alltid att elektroniska cigaretter inte har något annat än fördelar eller minimala biverkningar. Vi jobbar otroligt hårt och omtänksamt för våra kunder.
Vi hoppas innerligt att elektroniska cigaretter inte kommer att orsaka för många hälsoproblem. Tack för din uppmärksamhet!
Dess detaljer är följande:
| Nikotin | 2% Nikotinsalt |
| E vätska | 3,2 ml E-vätska |
| Pust | 800 puffar per enhet |
| Växla | Luftflödeskontroll |
| Batteri | Inbyggt 550mAh batteri |
| Smak | 10 smaker kan väljas |
| Presentförpackning | 10 st i en presentförpackning |
| Kartong | 400 st i en kartong |
| G.W | 15 kg |
| MÄTTA | 55,5*28,5*30cm |
Frågor:
1.Är engångsvapes värre än e-cigg?
Är engångs e-cigaretter värre än andra e-cigaretter? Det finns inget som heter en "bättre" vape. Alla produkter som innehåller nikotin kan skada din hälsa. Detta inkluderar patronbaserade e-cigaretter och engångs-e-cigaretter.
2.Är engångsvapor värre för dig?
Nikotin är notoriskt beroendeframkallande, men det är inte det enda man bör bry sig om med engångs-e-cigaretter. "Inte bara är nikotinet i dessa enheter beroendeframkallande, det utsätter dig för risk för tandköttssjukdomar, muntorrhet, karies och för tidig tandlossning," noterade han.
3.Hur länge håller engångs-e-cigg?
Ingen kan svara på denna fråga. Livslängden för en engångs e-cigarett beror på en mängd olika faktorer, såsom dina vapingvanor och tillhörande utrustning. I genomsnitt töms en engångsvapingapparat efter 300 till 600 bloss, men det beror fortfarande på vilken modell du använder.
FAQ
F: Är du handelsföretag eller tillverkare?
S: Vi tillverkar elektroniska cigaretter, hoppas kunna göra affärer med dig! Tack!
F: När brukar du få svar?
S: Alla förfrågningar kommer att behandlas inom 24 timmar.
F: Vad ska man göra med returen?
S: Vi accepterar inte returer om det inte finns några problem med produkten.
Om det är på grund av produkten kommer vi att tillhandahålla teknisk support och motsvarande service efter försäljning.
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
















